Autorizovaný dealer vrtuľníkov Robinson

Servis vrtuľníkov

1) CAMO

Continuing Airworthiness Managment Organisation
Organizácia riadenia pre zachovanie letovej spôsobilosti

Servis vrtuľníkov

CAMO je dôležitá zložka každej leteckej spoločnosti, ktorá zaisťuje uskutočnenie všetkých predpísaných úkonov výrobcom (SB,SL), EASA (AD) alebo Leteckým úradom. Pokiaľ bolo Vaše lietadlo alebo vrtuľník vyrobené v USA, tak aj od FAA.
V prípade, že si stroj zakúpite, CAMO Vám zároveň garantuje, že samotný predaj/nákup nebude nijako komplikovaný, pretože všetky predpísané úkony na Vašom vrtuľníku budú uskutočnené.
CAMO poskytujeme v spolupráci so spoločnosťou HELI CZECH s.r.o.

2) ÚDRŽBA – SERVIS

Servisné centrum HELI Slovakia s.r.o. je autorizovaným servisným centrom ROBINSON HELICOPTER COMPANY pre vrtuľníky Robinson.
Servis uskutočňujeme na vrtuľníkoch R22, R-44, R66.
Naši technici sú školení priamo u výrobcu a ich dlhoročné skúsenosti s piestovými a turbínovými vrtuľníkmi, vrátane lietadiel, sú garanciou kvalitne vykonanej práce.
V prípade potreby sme Vám plne k dispozícii i cez víkendy a je možné poskytnúť servis i u klienta. Ďalej poskytujeme servis i v Českej republike u sesterskej firmy HELI CZECH s.r.o., ktorá je tiež certifikovaná podľa PART-145 a je servisným centrom vrtuľníkov Robinson a ďalších, ako je Hu-369 (MD 500), Bo-105, BELL 206B, AH-1 COBRA, AW-119 Koala.

3) AKO SA SKLADÁ VRTUĽNÍK